SRP1038C-330M
DigiKey raktári szám
SRP1038C-330MTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
SRP1038C-330MCT-ND - Vágott szalag (CT)
SRP1038C-330MDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SRP1038C-330M
Leírás
FIXED IND 33UH 4A 112 MOHM SMD
Vevői azonosító
Részletes leírás
33 µH árnyékolt Ferritmagos, huzaltekercselésű Induktor 4 A 112mohm max. Nem standard
Egyenáramú ellenállás (DCR)
112mohm max.
Sorozat
Q / frekvencia
20 / 100kHz
Saját rezonanciafrekvencia
6,5MHz
Alkatrész státusza
Elavult
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Típus
Ferritmagos, huzaltekercselésű
Üzemi frekvencia
100 kHz
Tűrés
±20%
Méretek
0,433" H. x 0,394" Sz. (11,00mm x 10,00mm)
Névleges áram (Amper)
Max. magasság (beültetve)
0,157" (4,00mm)
Telítési áram
6A