SRP1038C-1R5M
DigiKey raktári szám
SRP1038C-1R5MTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
SRP1038C-1R5MCT-ND - Vágott szalag (CT)
SRP1038C-1R5MDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SRP1038C-1R5M
Leírás
FIXED IND 1.5UH 18A 5.3 MOHM SMD
Vevői azonosító
Részletes leírás
1.5 µH árnyékolt Ferritmagos, huzaltekercselésű Induktor 18 A 5,3mohm max. Nem standard
Egyenáramú ellenállás (DCR)
5,3mohm max.
Sorozat
Q / frekvencia
15 / 100kHz
Saját rezonanciafrekvencia
35MHz
Alkatrész státusza
Elavult
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Típus
Ferritmagos, huzaltekercselésű
Üzemi frekvencia
100 kHz
Tűrés
±20%
Méretek
0,433" H. x 0,394" Sz. (11,00mm x 10,00mm)
Névleges áram (Amper)
Max. magasság (beültetve)
0,157" (4,00mm)
Telítési áram
35A