SRP1038C-1R0M
DigiKey raktári szám
SRP1038C-1R0MTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
SRP1038C-1R0MCT-ND - Vágott szalag (CT)
SRP1038C-1R0MDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SRP1038C-1R0M
Leírás
FIXED IND 1UH 20A 4 MOHM SMD
Vevői azonosító
Részletes leírás
1 µH árnyékolt Ferritmagos, huzaltekercselésű Induktor 20 A 4mohm max. Nem standard
Kategória
Árnyékolás
árnyékolt
Gyrt.
Egyenáramú ellenállás (DCR)
4mohm max.
Sorozat
Q / frekvencia
15 / 100kHz
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Saját rezonanciafrekvencia
45MHz
Alkatrész státusza
Elavult
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Típus
Ferritmagos, huzaltekercselésű
Üzemi frekvencia
100 kHz
Mag anyaga
Rögzítés módja
Felületszerelt
Induktivitás
Tokozás
Nem standard
Tűrés
±20%
Méretek
0,433" H. x 0,394" Sz. (11,00mm x 10,00mm)
Névleges áram (Amper)
Max. magasság (beültetve)
0,157" (4,00mm)
Telítési áram
39A