SRP1038C-100M elavult és már nem gyártják.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
MFR Recommended
Bourns Inc.
Raktáron: 168
Adatlap
10 µH árnyékolt Ferritmagos, huzaltekercselésű Induktor 8.5 A 32mohm max. Nem standard
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
SRP1038C-100M
DigiKey raktári szám
SRP1038C-100MTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
SRP1038C-100MCT-ND - Vágott szalag (CT)
SRP1038C-100MDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SRP1038C-100M
Leírás
FIXED IND 10UH 8.5A 32 MOHM SMD
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Árnyékolás
árnyékolt
Gyrt.
Egyenáramú ellenállás (DCR)
32mohm max.
Sorozat
Q / frekvencia
15 / 100kHz
Saját rezonanciafrekvencia
10MHz
Alkatrész státusza
Elavult
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Üzemi frekvencia
100 kHz
Tűrés
±20%
Méretek
0,433" H. x 0,394" Sz. (11,00mm x 10,00mm)
Névleges áram (Amper)
Max. magasság (beültetve)
0,157" (4,00mm)
Telítési áram
12,5A