SRP1038A-R45M
DigiKey raktári szám
SRP1038A-R45MTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
SRP1038A-R45MCT-ND - Vágott szalag (CT)
SRP1038A-R45MDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SRP1038A-R45M
Leírás
FIXED IND 450NH 29A 1.5 MOHM SMD
Gyártói standard átfutási idő
27 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
450 nH árnyékolt Ferritmagos, huzaltekercselésű Induktor 29 A 1,5mohm max. Nem standard
EDA / CAD modellek
SRP1038A-R45M modellek
Kategória
Egyenáramú ellenállás (DCR)
1,5mohm max.
Gyrt.
Q / frekvencia
15 / 100kHz
Sorozat
Saját rezonanciafrekvencia
75MHz
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 150°C
Üzemi frekvencia
100 kHz
Tűrés
±20%
Méretek
0,433" H. x 0,394" Sz. (11,00mm x 10,00mm)
Névleges áram (Amper)
Max. magasság (beültetve)
0,157" (4,00mm)
Telítési áram
45A