SRP1038A-4R7M
DigiKey raktári szám
SRP1038A-4R7MTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
SRP1038A-4R7MCT-ND - Vágott szalag (CT)
SRP1038A-4R7MDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SRP1038A-4R7M
Leírás
FIXED IND 4.7UH 10A 15.5 MOHM
Gyártói standard átfutási idő
27 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
4.7 µH árnyékolt Ferritmagos, huzaltekercselésű Induktor 10 A 15,5mohm max. Nem standard
EDA / CAD modellek
SRP1038A-4R7M modellek
Kategória
Egyenáramú ellenállás (DCR)
15,5mohm max.
Gyrt.
Q / frekvencia
20 / 100kHz
Sorozat
Saját rezonanciafrekvencia
16MHz
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 150°C
Üzemi frekvencia
100 kHz
Tűrés
±20%
Méretek
0,433" H. x 0,394" Sz. (11,00mm x 10,00mm)
Névleges áram (Amper)
Max. magasság (beültetve)
0,157" (4,00mm)
Telítési áram
17A