SRP1038A-220M
DigiKey raktári szám
SRP1038A-220MTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
SRP1038A-220MCT-ND - Vágott szalag (CT)
SRP1038A-220MDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SRP1038A-220M
Leírás
FIXED IND 22UH 5A 74 MOHM SMD
Gyártói standard átfutási idő
22 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
22 µH árnyékolt Ferritmagos, huzaltekercselésű Induktor 5 A 74mohm max. Nem standard
EDA / CAD modellek
SRP1038A-220M modellek
Kategória
Egyenáramú ellenállás (DCR)
74mohm max.
Gyrt.
Q / frekvencia
20 / 100kHz
Sorozat
Saját rezonanciafrekvencia
8MHz
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 150°C
Üzemi frekvencia
100 kHz
Tűrés
±20%
Méretek
0,433" H. x 0,394" Sz. (11,00mm x 10,00mm)
Névleges áram (Amper)
Max. magasság (beültetve)
0,157" (4,00mm)
Telítési áram
7A