SRP1038A-220M | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | SRP1038A-220M |
Leírás | FIXED IND 22UH 5A 74 MOHM SMD |
Gyártói standard átfutási idő | 22 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 22 µH árnyékolt Ferritmagos, huzaltekercselésű Induktor 5 A 74mohm max. Nem standard |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | SRP1038A-220M modellek |
Kategória | Egyenáramú ellenállás (DCR) 74mohm max. |
Gyrt. | Q / frekvencia 20 / 100kHz |
Sorozat | Saját rezonanciafrekvencia 8MHz |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Minősítések AEC-Q200 |
Alkatrész státusza Aktív | Üzemi hőmérséklet -40°C ~ 150°C |
Típus Ferritmagos, huzaltekercselésű | Üzemi frekvencia 100 kHz |
Mag anyaga | Rögzítés módja Felületszerelt |
Induktivitás | Tokozás Nem standard |
Tűrés ±20% | Méretek 0,433" H. x 0,394" Sz. (11,00mm x 10,00mm) |
Névleges áram (Amper) | Max. magasság (beültetve) 0,157" (4,00mm) |
Telítési áram 7A | Alap típusszám |