SRP0612F-1R5M
DigiKey raktári szám
118-SRP0612F-1R5MTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
118-SRP0612F-1R5MCT-ND - Vágott szalag (CT)
118-SRP0612F-1R5MDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SRP0612F-1R5M
Leírás
FIXED IND 1.5UH 6.1A 32.8 MOHM
Gyártói standard átfutási idő
25 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
1.5 µH árnyékolt öntött Induktor 6.1 A 32,8mohm max. Nem standard
Kategória
Árnyékolás
árnyékolt
Gyrt.
Egyenáramú ellenállás (DCR)
32,8mohm max.
Sorozat
Q / frekvencia
10 / 100kHz
Saját rezonanciafrekvencia
35MHz
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Típus
öntött
Üzemi frekvencia
100 kHz
Tokozás
Nem standard
Tűrés
±20%
Méretek
0,240" H. x 0,240" Sz. (6,10mm x 6,10mm)
Névleges áram (Amper)
Max. magasság (beültetve)
0,047" (1,20mm)
Telítési áram
9A