SRP0610F-R68M
DigiKey raktári szám
118-SRP0610F-R68MTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
118-SRP0610F-R68MCT-ND - Vágott szalag (CT)
118-SRP0610F-R68MDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SRP0610F-R68M
Leírás
FIXED IND 680NH 7A 25.2 MOHM SMD
Gyártói standard átfutási idő
25 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
680 nH árnyékolt öntött Induktor 7 A 25,2mohm max. Nem standard
Kategória
Árnyékolás
árnyékolt
Gyrt.
Egyenáramú ellenállás (DCR)
25,2mohm max.
Sorozat
Q / frekvencia
10 / 100MHz
Saját rezonanciafrekvencia
68MHz
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Típus
öntött
Üzemi frekvencia
100 kHz
Tokozás
Nem standard
Tűrés
±20%
Méretek
0,240" H. x 0,240" Sz. (6,10mm x 6,10mm)
Névleges áram (Amper)
Max. magasság (beültetve)
0,039" (1,00mm)
Telítési áram
9A