SRP0610F-R68M | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | SRP0610F-R68M |
Leírás | FIXED IND 680NH 7A 25.2 MOHM SMD |
Gyártói standard átfutási idő | 25 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 680 nH árnyékolt öntött Induktor 7 A 25,2mohm max. Nem standard |
Adatlap | Adatlap |
Kategória | Árnyékolás árnyékolt |
Gyrt. | Egyenáramú ellenállás (DCR) 25,2mohm max. |
Sorozat | Q / frekvencia 10 / 100MHz |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Saját rezonanciafrekvencia 68MHz |
Alkatrész státusza Aktív | Üzemi hőmérséklet -40°C ~ 125°C |
Típus öntött | Üzemi frekvencia 100 kHz |
Mag anyaga | Rögzítés módja Felületszerelt |
Induktivitás | Tokozás Nem standard |
Tűrés ±20% | Méretek 0,240" H. x 0,240" Sz. (6,10mm x 6,10mm) |
Névleges áram (Amper) | Max. magasság (beültetve) 0,039" (1,00mm) |
Telítési áram 9A |