SRP0512F-1R0M
DigiKey raktári szám
118-SRP0512F-1R0MTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
118-SRP0512F-1R0MCT-ND - Vágott szalag (CT)
118-SRP0512F-1R0MDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SRP0512F-1R0M
Leírás
FIXED IND 1UH 7A 24 MOHM SMD
Gyártói standard átfutási idő
25 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
1 µH árnyékolt öntött Induktor 7 A 24mohm max. Nem standard
Kategória
Árnyékolás
árnyékolt
Gyrt.
Egyenáramú ellenállás (DCR)
24mohm max.
Sorozat
Q / frekvencia
10 / 100kHz
Saját rezonanciafrekvencia
60MHz
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Típus
öntött
Üzemi frekvencia
100 kHz
Tokozás
Nem standard
Tűrés
±20%
Méretek
0,213" H. x 0,201" Sz. (5,40mm x 5,10mm)
Névleges áram (Amper)
Max. magasság (beültetve)
0,047" (1,20mm)
Telítési áram
10A