SRP0412F-1R5M
DigiKey raktári szám
118-SRP0412F-1R5MTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
118-SRP0412F-1R5MCT-ND - Vágott szalag (CT)
118-SRP0412F-1R5MDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SRP0412F-1R5M
Leírás
FIXED IND 1.5UH 5.5A 37.8 MOHM
Részletes leírás
1.5 µH árnyékolt öntött Induktor 5.5 A 37,8mohm max. Nem standard
Egyenáramú ellenállás (DCR)
37,8mohm max.
Sorozat
Q / frekvencia
10 / 100kHz
Saját rezonanciafrekvencia
45MHz
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Üzemi frekvencia
100 kHz
Tűrés
±20%
Méretek
0,169" H. x 0,161" Sz. (4,30mm x 4,10mm)
Névleges áram (Amper)
Max. magasság (beültetve)
0,047" (1,20mm)
Telítési áram
6,2A