SRP0410F-4R7M
DigiKey raktári szám
118-SRP0410F-4R7MTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
118-SRP0410F-4R7MCT-ND - Vágott szalag (CT)
118-SRP0410F-4R7MDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SRP0410F-4R7M
Leírás
FIXED IND 4.7UH 2.5A 162 MOHM
Gyártói standard átfutási idő
25 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
4.7 µH árnyékolt öntött Induktor 2.5 A 162mohm max. Nem standard
Kategória
Árnyékolás
árnyékolt
Gyrt.
Egyenáramú ellenállás (DCR)
162mohm max.
Sorozat
Q / frekvencia
5 / 100kHz
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Saját rezonanciafrekvencia
27MHz
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Típus
öntött
Üzemi frekvencia
100 kHz
Mag anyaga
Rögzítés módja
Felületszerelt
Induktivitás
Tokozás
Nem standard
Tűrés
±20%
Méretek
0,169" H. x 0,161" Sz. (4,30mm x 4,10mm)
Névleges áram (Amper)
Max. magasság (beültetve)
0,039" (1,00mm)
Telítési áram
2,8A