SRP0310F-3R3M
DigiKey raktári szám
118-SRP0310F-3R3MTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
118-SRP0310F-3R3MCT-ND - Vágott szalag (CT)
118-SRP0310F-3R3MDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SRP0310F-3R3M
Leírás
FIXED IND 3.3UH 2.2A 160 MOHM
Gyártói standard átfutási idő
25 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
3.3 µH árnyékolt öntött Induktor 2.2 A 160mohm max. Nem standard
Kategória
Árnyékolás
árnyékolt
Gyrt.
Egyenáramú ellenállás (DCR)
160mohm max.
Sorozat
Q / frekvencia
5 / 100MHz
Saját rezonanciafrekvencia
33MHz
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Típus
öntött
Üzemi frekvencia
100 kHz
Tokozás
Nem standard
Tűrés
±20%
Méretek
0,130" H. x 0,122" Sz. (3,30mm x 3,10mm)
Névleges áram (Amper)
Max. magasság (beültetve)
0,039" (1,00mm)
Telítési áram
2,3A