SRP0310F-1R0M
DigiKey raktári szám
118-SRP0310F-1R0MTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
118-SRP0310F-1R0MCT-ND - Vágott szalag (CT)
118-SRP0310F-1R0MDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SRP0310F-1R0M
Leírás
FIXED IND 1UH 4A 56.4 MOHM SMD
Gyártói standard átfutási idő
25 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
1 µH árnyékolt öntött Induktor 4 A 56,4mohm max. Nem standard
Kategória
Árnyékolás
árnyékolt
Gyrt.
Egyenáramú ellenállás (DCR)
56,4mohm max.
Sorozat
Q / frekvencia
5 / 100kHz
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Saját rezonanciafrekvencia
62MHz
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Típus
öntött
Üzemi frekvencia
100 kHz
Mag anyaga
Rögzítés módja
Felületszerelt
Induktivitás
Tokozás
Nem standard
Tűrés
±20%
Méretek
0,130" H. x 0,122" Sz. (3,30mm x 3,10mm)
Névleges áram (Amper)
Max. magasság (beültetve)
0,039" (1,00mm)
Telítési áram
5A