SRN4018-470M
DigiKey raktári szám
SRN4018-470MTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
SRN4018-470MCT-ND - Vágott szalag (CT)
SRN4018-470MDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SRN4018-470M
Leírás
FIXED IND 47UH 600MA 780 MOHM
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
47 µH árnyékolt Ferritmagos, huzaltekercselésű Induktor 600 mA 780mohm max. Nem standard
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
SRN4018-470M modellek
Kategória
Árnyékolás
árnyékolt
Gyrt.
Egyenáramú ellenállás (DCR)
780mohm max.
Sorozat
Q / frekvencia
11 / 2,52MHz
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Saját rezonanciafrekvencia
10MHz
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Típus
Ferritmagos, huzaltekercselésű
Üzemi frekvencia
100 kHz
Mag anyaga
Rögzítés módja
Felületszerelt
Induktivitás
Tokozás
Nem standard
Tűrés
±20%
Méretek
0,157" H. x 0,157" Sz. (4,00mm x 4,00mm)
Névleges áram (Amper)
Max. magasság (beültetve)
0,071" (1,80mm)
Telítési áram
620mA