SRF9005A-500Y | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | SRF9005A-500Y |
Leírás | IND SHLD 50 UH 30% 0.8A |
Gyártói standard átfutási idő | 25 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 50 µH @ 1 kHz 2 Vonali közös módusú fojtótekercs Felületszerelt 1.5 kOhms @ 100 MHz 800mA DCR 320mohm |
Adatlap | Adatlap |
Kategória | Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.) 320mohm |
Gyártó Bourns Inc. | Névleges DC feszültség 80V |
Sorozat | Üzemi hőmérséklet -40°C ~ 105°C |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Minősítések AEC-Q200 |
Alkatrész státusza Aktív | Rögzítés módja Felületszerelt |
Vonalak száma 2 | Méretek 0,362" H. x 0,236" Sz. (9,20mm x 6,00mm) |
Impedancia / frekvencia 1.5 kOhms @ 100 MHz | Max. magasság 0,209" (5,30mm) |
Induktivitás / frekvencia 50 µH @ 1 kHz | Tokozás vízszintes, 4 NYÁK kontaktus |
Névleges áram (max.) 800mA | Alap típusszám |