SRF9005A-500Y
DigiKey raktári szám
118-SRF9005A-500YTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
118-SRF9005A-500YCT-ND - Vágott szalag (CT)
118-SRF9005A-500YDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SRF9005A-500Y
Leírás
IND SHLD 50 UH 30% 0.8A
Gyártói standard átfutási idő
25 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
50 µH @ 1 kHz 2 Vonali közös módusú fojtótekercs Felületszerelt 1.5 kOhms @ 100 MHz 800mA DCR 320mohm
Kategória
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
320mohm
Gyártó
Bourns Inc.
Névleges DC feszültség
80V
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Minősítések
AEC-Q200
Rögzítés módja
Felületszerelt
Vonalak száma
2
Méretek
0,362" H. x 0,236" Sz. (9,20mm x 6,00mm)
Impedancia / frekvencia
1.5 kOhms @ 100 MHz
Max. magasság
0,209" (5,30mm)
Induktivitás / frekvencia
50 µH @ 1 kHz
Tokozás
vízszintes, 4 NYÁK kontaktus
Névleges áram (max.)
800mA