SRF4532-101Y
DigiKey raktári szám
SRF4532-101YTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
SRF4532-101YCT-ND - Vágott szalag (CT)
SRF4532-101YDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SRF4532-101Y
Leírás
CMC 100UH 200MA 2LN 5 KOHM SMD
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
100 µH @ 100 kHz 2 Vonali közös módusú fojtótekercs Felületszerelt 5 kOhms @ 10 MHz 200mA DCR 8,9ohm
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
SRF4532-101Y modellek
Kategória
Névleges áram (max.)
200mA
Gyártó
Bourns Inc.
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
8,9ohm
Sorozat
Névleges DC feszültség
50V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Szűrő típusa
Jelvezeték
Méretek
0,177" H. x 0,126" Sz. (4,50mm x 3,20mm)
Vonalak száma
2
Max. magasság
0,118" (3,00mm)
Impedancia / frekvencia
5 kOhms @ 10 MHz
Tokozás
vízszintes, 4 NYÁK kontaktus
Induktivitás / frekvencia
100 µH @ 100 kHz