SRF2012A-801Y
DigiKey raktári szám
SRF2012A-801YTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
SRF2012A-801YCT-ND - Vágott szalag (CT)
SRF2012A-801YDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SRF2012A-801Y
Leírás
CMC 300MA 2LN 800 OHM SMD
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
2 Vonali közös módusú fojtótekercs Felületszerelt 800 Ohms @ 100 MHz 300mA DCR 880mohm
EDA / CAD modellek
SRF2012A-801Y modellek
Kategória
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
880mohm
Névleges DC feszültség
50V
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Méretek
0,079" H. x 0,047" Sz. (2,00mm x 1,20mm)
Max. magasság
0,055" (1,40mm)
Impedancia / frekvencia
800 Ohms @ 100 MHz
Névleges áram (max.)
300mA