SRF0502-142Y
DigiKey raktári szám
118-SRF0502-142YTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
118-SRF0502-142YCT-ND - Vágott szalag (CT)
118-SRF0502-142YDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SRF0502-142Y
Leírás
CMC 2.6UH 1.5MA 2LN 1.4 KOHM SMD
Gyártói standard átfutási idő
23 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
2.6 µH @ 100 kHz 2 Vonali közös módusú fojtótekercs Felületszerelt 1.4 kOhms @ 100 MHz 1,5mA DCR 55mohm
Kategória
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
55mohm
Gyártó
Bourns Inc.
Névleges DC feszültség
50V
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Minősítések
AEC-Q200
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Szűrő típusa
Jelvezeték
Méretek
0,197" H. x 0,197" Sz. (5,00mm x 5,00mm)
Vonalak száma
2
Max. magasság
0,098" (2,50mm)
Impedancia / frekvencia
1.4 kOhms @ 100 MHz
Tokozás
Nem standard, 4 kivezetéses
Induktivitás / frekvencia
2.6 µH @ 100 kHz
Alap típusszám
Névleges áram (max.)
1,5mA