SMBJ28CA
DigiKey raktári szám
SMBJ28CABTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
SMBJ28CABCT-ND - Vágott szalag (CT)
SMBJ28CABDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SMBJ28CA
Leírás
TVS DIODE 28VWM 45.4VC DO214AA
Gyártói standard átfutási idő
29 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
45,4V bilincs 13,3A Ipp TVS dióda Felületszerelt DO-214AA (SMB)
EDA / CAD modellek
SMBJ28CA modellek
Kategória
Max. impulzusáram (10/1000µs)
13,3A
Gyrt.
Teljesítmény elosztás
600W
Felhasználás
univerzális
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Ellenfeszültség (tip.)
28V
Gyártói tokozás
Átütési feszültség (min.)
31,1V
Alap típusszám
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
45,4V