SMAJ8.5CA-Q
DigiKey raktári szám
118-SMAJ8.5CA-QTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
118-SMAJ8.5CA-QCT-ND - Vágott szalag (CT)
118-SMAJ8.5CA-QDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SMAJ8.5CA-Q
Leírás
TVS DIODE 8.5VWM DO214AC
Gyártói standard átfutási idő
29 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
bilincs Ipp TVS dióda Felületszerelt DO-214AC (SMA)
EDA / CAD modellek
SMAJ8.5CA-Q modellek
Felhasználás
telekommunikáció
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Digi-Reel®
Típusjelölés
autóipar
Alkatrész státusza
Aktív
Minősítés
AEC-Q101
Felületszerelt
Kétirányú csatornák
Ellenfeszültség (tip.)
8,5V
Gyártói tokozás
Átütési feszültség (min.)
9,44V
Alap típusszám
Teljesítmény elosztás
400W