SMAJ8.5CA-Q | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | SMAJ8.5CA-Q |
Leírás | TVS DIODE 8.5VWM DO214AC |
Gyártói standard átfutási idő | 29 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | bilincs Ipp TVS dióda Felületszerelt DO-214AC (SMA) |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | SMAJ8.5CA-Q modellek |
Kategória | Hálózatvédelem No |
Gyrt. | Felhasználás telekommunikáció |
Sorozat | Üzemi hőmérséklet -55°C ~ 150°C (TJ) |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Típusjelölés autóipar |
Alkatrész státusza Aktív | Minősítés AEC-Q101 |
Típus Zener | Rögzítés módja Felületszerelt |
Kétirányú csatornák 1 | Tokozás DO-214AC, SMA |
Ellenfeszültség (tip.) 8,5V | Gyártói tokozás |
Átütési feszültség (min.) 9,44V | Alap típusszám |
Teljesítmény elosztás 400W |