SMAJ58CA-Q
DigiKey raktári szám
118-SMAJ58CA-QTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
118-SMAJ58CA-QCT-ND - Vágott szalag (CT)
118-SMAJ58CA-QDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SMAJ58CA-Q
Leírás
TVS DIODE 58VWM 93.6VC DO214AC
Gyártói standard átfutási idő
29 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
93,6V bilincs 4,3A Ipp TVS dióda Felületszerelt DO-214AC (SMA)
EDA / CAD modellek
SMAJ58CA-Q modellek
Kategória
Teljesítmény elosztás
400W
Felhasználás
telekommunikáció
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Alkatrész státusza
Aktív
Típusjelölés
autóipar
Típus
Zener
Minősítés
AEC-Q101
Kétirányú csatornák
Ellenfeszültség (tip.)
58V
Átütési feszültség (min.)
64,4V
Gyártói tokozás
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
93,6V
Alap típusszám
Max. impulzusáram (10/1000µs)
4,3A