SM91501AL-E
DigiKey raktári szám
118-SM91501AL-ETR-ND - Szalag tekercsen (TR)
118-SM91501AL-ECT-ND - Vágott szalag (CT)
118-SM91501AL-EDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SM91501AL-E
Leírás
BMS XFORMER 2-CH 1600V AECQ +125
Gyártói standard átfutási idő
21 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
150µH Impulzustranszformátor 1CT:1CT Felületszerelt
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
SM91501AL-E modellek
Kategória
Rögzítés módja
Felületszerelt
Gyártó
Bourns Inc.
Méretek
0,583" H. x 0,460" Sz. (14,81mm x 11,68mm)
Sorozat
Max. magasság (beültetve)
0,197" (5,00mm)
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Alkatrész státusza
Aktív
Típusjelölés
autóipar
Induktivitás
150µH