SF-3812TM125T-2
DigiKey raktári szám
SF-3812TM125T-2TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
SF-3812TM125T-2CT-ND - Vágott szalag (CT)
SF-3812TM125T-2DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SF-3812TM125T-2
Leírás
FUSE BRD 1.25A 600VAC/250VDC SMD
Gyártói standard átfutási idő
27 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
1.25 A 600 V AC 250 V DC biztosíték Áramköri lapra rögzíthető (a biztosító dugós változat kivételével) Felületszerelt 2-SMD, Négyzetes végű blokk
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
SF-3812TM125T-2 modellek
Kategória
Válaszidő
Lomha
Gyrt.
Tokozás
Sorozat
Megszakítóképesség / névleges feszültség
60A AC, 50A DC
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Joule-integrál (I²t)
22.0
Alkatrész státusza
Aktív
Tanúsítvány
UL
Rögzítés módja
Felületszerelt
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Biztosíték típusa
Méretek
0,398" H. x 0,122" Sz. x 0,122" M. (10,10mm x 3,10mm x 3,10mm)
Névleges áram (Amper)
DC hidegellenállás
0.1 Ohms
Névleges AC feszültség
600 V