SF-2410F1200T-2
DigiKey raktári szám
118-SF-2410F1200T-2TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
118-SF-2410F1200T-2CT-ND - Vágott szalag (CT)
118-SF-2410F1200T-2DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SF-2410F1200T-2
Leírás
FUSE BRD MNT 12A 86VAC/86DC 2SMD
Gyártói standard átfutási idő
27 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
12 A 86 V AC 86 V DC biztosíték Áramköri lapra rögzíthető (a biztosító dugós változat kivételével) Felületszerelt 2-SMD, Négyzetes végű blokk
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
SF-2410F1200T-2 modellek
Kategória
Névleges DC feszültség
Gyrt.
Válaszidő
Gyors
Sorozat
Tokozás
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Megszakítóképesség / névleges feszültség
200A
Alkatrész státusza
Aktív
Joule-integrál (I²t)
52.91
Rögzítés módja
Felületszerelt
Tanúsítvány
cUL, UL
Biztosíték típusa
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Névleges áram (Amper)
Méretek
0,240" H. x 0,102" Sz. x 0,102" M. (6,10mm x 2,59mm x 2,59mm)
Névleges AC feszültség
86 V
DC hidegellenállás
0.0045 Ohms