SF-1206SP125M-2
DigiKey raktári szám
SF-1206SP125M-2TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
SF-1206SP125M-2CT-ND - Vágott szalag (CT)
SF-1206SP125M-2DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SF-1206SP125M-2
Leírás
FUSE BOARD MNT 1.25A 63VDC 1206
Gyártói standard átfutási idő
23 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
1.25 A AC 63 V DC biztosíték Áramköri lapra rögzíthető (a biztosító dugós változat kivételével) Felületszerelt 1206 (3216 metrikus)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
SF-1206SP125M-2 modellek
Kategória
Válaszidő
Lomha
Gyrt.
Tokozás
Sorozat
Megszakítóképesség / névleges feszültség
50A
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Joule-integrál (I²t)
0.22
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C
Rögzítés módja
Felületszerelt
Méretek
0,126" H. x 0,063" Sz. x 0,038" M. (3,20mm x 1,60mm x 0,97mm)
Biztosíték típusa
DC hidegellenállás
0.2 Ohms