RLB0912-220KL
DigiKey raktári szám
RLB0912-220KL-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
RLB0912-220KL
Leírás
FIXED IND 22UH 2.1A 86 MOHM TH
Gyártói standard átfutási idő
23 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
22 µH Nem árnyékolt Ferritmagos, huzaltekercselésű Induktor 2.1 A 86mohm max. Radiális, függőleges henger
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
RLB0912-220KL modellek
Kategória
Árnyékolás
Nem árnyékolt
Gyrt.
Egyenáramú ellenállás (DCR)
86mohm max.
Sorozat
Q / frekvencia
50 / 2,52MHz
Csomagolás
Ömlesztve
Saját rezonanciafrekvencia
17MHz
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Típus
Ferritmagos, huzaltekercselésű
Üzemi frekvencia
1 kHz
Mag anyaga
Rögzítés módja
Furatszerelt
Induktivitás
Tokozás
Radiális, függőleges henger
Tűrés
±10%
Méretek
0,343" átmérő (8,70mm)
Névleges áram (Amper)
Max. magasság (beültetve)
0,433" (11,00mm)
Telítési áram
2,5A