RL895-101K-RC
DigiKey raktári szám
RL895-101K-RC-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
RL895-101K-RC
Leírás
FIXED IND 100UH 900MA 190 MOHM
Gyártói standard átfutási idő
25 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
100 µH Nem árnyékolt Ferritmagos, huzaltekercselésű Induktor 900 mA 190mohm max. Radiális, függőleges henger (nyitott)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
RL895-101K-RC modellek
Kategória
Egyenáramú ellenállás (DCR)
190mohm max.
Gyrt.
Q / frekvencia
25 / 796kHz
Sorozat
Saját rezonanciafrekvencia
4MHz
Csomagolás
Tálca
Üzemi hőmérséklet
-30°C ~ 100°C
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi frekvencia
1 kHz
Típus
Ferritmagos, huzaltekercselésű
Rögzítés módja
Furatszerelt
Mag anyaga
Tokozás
Radiális, függőleges henger (nyitott)
Induktivitás
Méretek
0,307" átmérő (7,80mm)
Tűrés
±10%
Max. magasság (beültetve)
0,374" (9,50mm)