PV36Y203C01B00
DigiKey raktári szám
118-PV36Y203C01B00-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PV36Y203C01B00
Leírás
TRIMMER 20K OHM 0.5W PC PIN TOP
Részletes leírás
20 kOhms 0,5W, 1/2W NYÁK érintkezők Furatszerelt Trimmer potenciométer Cermet 25.0 fordulat Fent állítható
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
PV36Y203C01B00 modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Ellenállás
20 kOhms
Teljesítmény (Watt)
0,5W, 1/2W
Méretek
Négyszögletes - 0,378" x 0,197" előlap (9,60mm x 5,00mm)
Tűrés
±10%