PV36W253C01B00
DigiKey raktári szám
118-PV36W253C01B00-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PV36W253C01B00
Leírás
TRIMMER 25K OHM 0.5W PC PIN TOP
Gyártói standard átfutási idő
21 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
25 kOhms 0,5W, 1/2W NYÁK érintkezők Furatszerelt Trimmer potenciométer Cermet 25.0 fordulat Fent állítható
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
PV36W253C01B00 modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Gyártó
Bourns Inc.
Fordulatok száma
25.0
Sorozat
Potenciométer típusa
Fent állítható
Csomagolás
Csőtár
Ellenállás anyaga
Cermet
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Furatszerelt
Ellenállás
25 kOhms
Végződtetés módja
NYÁK érintkezők
Teljesítmény (Watt)
0,5W, 1/2W
Méretek
Négyszögletes - 0,378" x 0,197" előlap (9,60mm x 5,00mm)
Tűrés
±10%