PTVS6-058C-SH
DigiKey raktári szám
PTVS6-058C-SH-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PTVS6-058C-SH
Leírás
TVS DIODE 58VWM 110VC 2SMD
Gyártói standard átfutási idő
23 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
110V bilincs 6000A (6kA) (8/20µs) Ipp TVS dióda Felületszerelt 2-SMD
Kategória
Max. impulzusáram (10/1000µs)
6000A (6kA) (8/20µs)
Gyrt.
Hálózatvédelem
No
Sorozat
Felhasználás
univerzális
Csomagolás
Tálca
Kapacitás / frekvencia
4500pF / 10kHz
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C (TJ)
Típus
Zener
Rögzítés módja
Felületszerelt
Kétirányú csatornák
1
Tokozás
2-SMD
Ellenfeszültség (tip.)
58V (max.)
Gyártói tokozás
Átütési feszültség (min.)
64V
Alap típusszám
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
110V