PTVS3-058C-TH
DigiKey raktári szám
PTVS3-058C-TH-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PTVS3-058C-TH
Leírás
TVS DIODE 58VWM 110VC AXIAL
Gyártói standard átfutási idő
23 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
110V bilincs 3000A (3kA) (8/20µs) Ipp TVS dióda Furatszerelt axiális
Kategória
Max. impulzusáram (10/1000µs)
3000A (3kA) (8/20µs)
Gyrt.
Hálózatvédelem
No
Sorozat
Felhasználás
univerzális
Csomagolás
Tálca
Kapacitás / frekvencia
2300pF / 10kHz
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C (TJ)
Típus
Zener
Rögzítés módja
Furatszerelt
Kétirányú csatornák
1
Tokozás
Axiális, derékszögben hajlított (24,15mm közép)
Ellenfeszültség (tip.)
58V (max.)
Gyártói tokozás
Átütési feszültség (min.)
64V
Alap típusszám
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
110V