PTL60-15G1-104B2
DigiKey raktári szám
PTL60-15G1-104B2-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PTL60-15G1-104B2
Leírás
SLIDE POT 100K OHM 0.2W TOP 60MM
Gyártói standard átfutási idő
25 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
100 kOhms 0,2W, 1/5W Furatszerelt Toló potenciométer fent Potenciométer típusa
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
PTL60-15G1-104B2 modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Tűrés
±20%
Gyártó
Bourns Inc.
Potenciométer típusa
fent
Sorozat
Szabályozó típusa
standard, LED
Csomagolás
Tálca
Pálya hosszúsága
60mm
Alkatrész státusza
Aktív
Méretek
Négyszögletes - 2,953" H. x 0,354" Sz. x 0,276" M. (75,00mm x 9,00mm x 7,00mm)
Ellenállás
100 kOhms
Rögzítés módja
Furatszerelt
Teljesítmény (Watt)
0,2W, 1/5W
Alap típusszám
Környezetvédelmi és exportálási információk
A termékekre vonatkozó kérdések és válaszok
További információk
Megrendelhető
Ellenőrizze az átfutási időt.
Tálca
Mennyiség Egységár Részösszeg
Más szín
Raktáron: 252