PTA4543-2015CPB103
DigiKey raktári szám
PTA4543-2015CPB103-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PTA4543-2015CPB103
Leírás
SLIDE POT 10K OHM 0.25W TOP 45MM
Gyártói standard átfutási idő
23 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
10 kOhms 0,25W, 1/4W Furatszerelt Toló potenciométer fent Potenciométer típusa
Kategória
Tűrés
±20%
Gyártó
Bourns Inc.
Potenciométer típusa
fent
Sorozat
Szabályozó típusa
standard
Csomagolás
Tálca
Pálya hosszúsága
45mm
Alkatrész státusza
Aktív
Méretek
Négyszögletes - 2,362" H. x 0,354" Sz. x 0,256" M. (60,00mm x 9,00mm x 6,50mm)
Ellenállás
10 kOhms
Rögzítés módja
Furatszerelt
Teljesítmény (Watt)
0,25W, 1/4W