PLN060-ER20A05S
DigiKey raktári szám
118-PLN060-ER20A05STR-ND - Szalag tekercsen (TR)
118-PLN060-ER20A05SCT-ND - Vágott szalag (CT)
118-PLN060-ER20A05SDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
PLN060-ER20A05S
Leírás
TRANSF PLANAR 60W 5V OUT
Gyártói standard átfutási idő
29 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Power over Ethernet (PoE) A következőhöz: DC/DC átalakítókhoz Transzformátor kapcsolóüzemű átalakítóhoz 1500Vrms Leválasztás 200kHz Felületszerelt
Kategória
Szigetelési feszültség
1500Vrms
Gyártó
Bourns Inc.
Induktivitás / frekvencia
21µH / 100kHz
Sorozat
Frekvencia
200kHz
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Típus
DC/DC átalakítókhoz
Méretek
0,886" H. x 0,827" Sz. (22,50mm x 21,00mm)
Felhasználás
Power over Ethernet (PoE)
Max. magasság (beültetve)
0,315" (8,00mm)
Primer feszültség
36 ~ 72V
Kialakítás
Planár
Szekunder feszültség
12V / 30mA