MOV-14D241K
DigiKey raktári szám
MOV-14D241K-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
MOV-14D241K
Leírás
VARISTOR 240V 4.5KA DISC 14MM
Részletes leírás
240 V 4.5 kA Varisztor 1 Áramkör Furatszerelt Tárcsa 14mm
EDA / CAD modellek
MOV-14D241K modellek
Kategória
Lökőáram
4.5 kA
Energia
63J
Csomagolás
Ömlesztve
Kapacitás / frekvencia
830 pF @ 1 kHz
Max. AC feszültség
150 V
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Max. DC feszültség
200 V
Varisztor feszültség (min.)
216 V
Tokozás
Tárcsa 14mm
Varisztor feszültség (tip.)
240 V
Alap típusszám
Varisztor feszültség (max.)
264 V