MOV-10D201KKTR
DigiKey raktári szám
118-MOV-10D201KKTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
118-MOV-10D201KKTRCT-ND - Vágott szalag (CT)
Gyártó
Gyártói cikkszám
MOV-10D201KKTR
Leírás
VARISTOR 200V 2.5KA DISC 10MM
Gyártói standard átfutási idő
22 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
200 V 2.5 kA Varisztor 1 Áramkör Furatszerelt Tárcsa 10mm
Kategória
Varisztor feszültség (max.)
225 V
Gyártó
Bourns Inc.
Lökőáram
2.5 kA
Sorozat
Energia
30J
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Áramkörök száma
1
Alkatrész státusza
Aktív
Kapacitás / frekvencia
600 pF @ 1 kHz
Max. AC feszültség
130 V
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C (TA)
Max. DC feszültség
170 V
Rögzítés módja
Furatszerelt
Varisztor feszültség (min.)
185 V
Tokozás
Tárcsa 10mm
Varisztor feszültség (tip.)
200 V