MH1608-301Y
DigiKey raktári szám
118-MH1608-301YTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
118-MH1608-301YCT-ND - Vágott szalag (CT)
118-MH1608-301YDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
MH1608-301Y
Leírás
FERRITE BEAD 300 OHM 0603 1LN
Részletes leírás
300 Ohms @ 100 MHz 1 táp, Jelvezeték Ferritgyöngy 0603 (1608 metrikus) 1A 200mohm
EDA / CAD modellek
MH1608-301Y modellek
Kategória
Névleges áram (max.)
1A
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
200mohm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Max. magasság
0,039" (1,00mm)
Méretek
0,063" H. x 0,031" Sz. (1,60mm x 0,80mm)
Impedancia / frekvencia
300 Ohms @ 100 MHz