MF-USMF010-2
DigiKey raktári szám
MF-USMF010-2TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
MF-USMF010-2CT-ND - Vágott szalag (CT)
MF-USMF010-2DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
MF-USMF010-2
Leírás
PTC RESET FUSE 30V 100MA 1210
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Polimer formájú PTC regenerálódó biztosíték 30V 100 mA Ih Felületszerelt 1210 (3225 metrikus), konkáv
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
MF-USMF010-2 modellek
Kategória
Vezetési ellenállás (Ri) (min.)
800 mOhms
Gyártó
Bourns Inc.
Kioldás utáni ellenállás (R1) (max.)
15 Ohms
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Típusjelölés
autóipar
Alkatrész státusza
Aktív
Minősítés
AEC-Q200
Típus
Polimer formájú
Rögzítés módja
Felületszerelt
Max. feszültség
30V
Tokozás
1210 (3225 metrikus), konkáv
Max. tartóáram (Ih)
100 mA
Méretek
0,127" H. x 0,102" Sz. (3,22mm x 2,58mm)
Kioldási áram (It)
300 mA
Vastagság (max.)
0,033" (0,85mm)
Max. áram
10 A