MF-USHT175KX/12-2
DigiKey raktári szám
118-MF-USHT175KX/12-2TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
118-MF-USHT175KX/12-2CT-ND - Vágott szalag (CT)
118-MF-USHT175KX/12-2DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
MF-USHT175KX/12-2
Leírás
PTC RESET FUSE 12V 1.75A 1210
Részletes leírás
Polimer formájú PTC regenerálódó biztosíték 12V 1.75 A Ih Felületszerelt 1210 (3225 metrikus), konkáv
Kategória
Vezetési ellenállás (Ri) (min.)
18 mOhms
Kioldás utáni ellenállás (R1) (max.)
170 mOhms
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Max. feszültség
12V
Max. tartóáram (Ih)
1.75 A
Méretek
0,135" H. x 0,110" Sz. (3,43mm x 2,80mm)
Kioldási áram (It)
5.25 A
Vastagság (max.)
0,055" (1,40mm)
Max. áram
40 A