MF-USHT075KX/24-2
DigiKey raktári szám
118-MF-USHT075KX/24-2TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
118-MF-USHT075KX/24-2CT-ND - Vágott szalag (CT)
118-MF-USHT075KX/24-2DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
MF-USHT075KX/24-2
Leírás
PTC RESET FUSE 24V 750MA 1210
Részletes leírás
Polimer formájú PTC regenerálódó biztosíték 24V 750 mA Ih Felületszerelt 1210 (3225 metrikus), konkáv
Kategória
Vezetési ellenállás (Ri) (min.)
100 mOhms
Kioldás utáni ellenállás (R1) (max.)
680 mOhms
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Max. feszültség
24V
Max. tartóáram (Ih)
750 mA
Méretek
0,135" H. x 0,110" Sz. (3,43mm x 2,80mm)
Kioldási áram (It)
2.25 A
Vastagság (max.)
0,047" (1,20mm)
Max. áram
20 A