MF-USHT020KX-2
DigiKey raktári szám
118-MF-USHT020KX-2TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
118-MF-USHT020KX-2CT-ND - Vágott szalag (CT)
118-MF-USHT020KX-2DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
MF-USHT020KX-2
Leírás
PTC RESET FUSE 30V 200MA 1210
Részletes leírás
Polimer formájú PTC regenerálódó biztosíték 30V 200 mA Ih Felületszerelt 1210 (3225 metrikus), konkáv
Kategória
Vezetési ellenállás (Ri) (min.)
600 mOhms
Kioldás utáni ellenállás (R1) (max.)
5 Ohms
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Max. feszültség
30V
Max. tartóáram (Ih)
200 mA
Méretek
0,127" H. x 0,101" Sz. (3,22mm x 2,58mm)
Kioldási áram (It)
1 A
Vastagság (max.)
0,033" (0,85mm)
Max. áram
20 A