MF-USHT016KX/36-2 | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | MF-USHT016KX/36-2 |
Leírás | PTC RESET FUSE 36V 160MA 1210 |
Gyártói standard átfutási idő | 21 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | Polimer formájú PTC regenerálódó biztosíték 36V 160 mA Ih Felületszerelt 1210 (3225 metrikus), konkáv |
Adatlap | Adatlap |
Kategória | Vezetési ellenállás (Ri) (min.) 700 mOhms |
Gyártó Bourns Inc. | Kioldás utáni ellenállás (R1) (max.) 6 Ohms |
Sorozat | Üzemi hőmérséklet -40°C ~ 125°C |
Max. feszültség 36V | Tokozás 1210 (3225 metrikus), konkáv |
Max. tartóáram (Ih) 160 mA | Méretek 0,135" H. x 0,110" Sz. (3,43mm x 2,80mm) |
Kioldási áram (It) 800 mA | Vastagság (max.) 0,033" (0,85mm) |
Max. áram 20 A | Tanúsítvány cURus |