MF-USHT010KX/36-2
DigiKey raktári szám
118-MF-USHT010KX/36-2TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
118-MF-USHT010KX/36-2CT-ND - Vágott szalag (CT)
118-MF-USHT010KX/36-2DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
MF-USHT010KX/36-2
Leírás
PTC RESET FUSE 36V 100MA 1210
Gyártói standard átfutási idő
21 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Polimer formájú PTC regenerálódó biztosíték 36V 100 mA Ih Felületszerelt 1210 (3225 metrikus), konkáv
Kategória
Vezetési ellenállás (Ri) (min.)
1 Ohms
Gyártó
Bourns Inc.
Kioldás utáni ellenállás (R1) (max.)
7.5 Ohms
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Típusjelölés
autóipar
Alkatrész státusza
Aktív
Minősítés
AEC-Q200
Típus
Polimer formájú
Rögzítés módja
Felületszerelt
Max. feszültség
36V
Tokozás
1210 (3225 metrikus), konkáv
Max. tartóáram (Ih)
100 mA
Méretek
0,135" H. x 0,110" Sz. (3,43mm x 2,80mm)
Kioldási áram (It)
500 mA
Vastagság (max.)
0,033" (0,85mm)
Max. áram
20 A