MF-SMHT160-2
DigiKey raktári szám
MF-SMHT160-2TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
MF-SMHT160-2CT-ND - Vágott szalag (CT)
MF-SMHT160-2DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
MF-SMHT160-2
Leírás
PTC RESET FUSE 16V 1.6A 2SMD
Gyártói standard átfutási idő
13 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Polimer formájú PTC regenerálódó biztosíték 16V 1.6 A Ih Felületszerelt 2-SMD
EDA / CAD modellek
MF-SMHT160-2 modellek
Kategória
Vezetési ellenállás (Ri) (min.)
50 mOhms
Gyártó
Bourns Inc.
Kioldás utáni ellenállás (R1) (max.)
150 mOhms
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Típusjelölés
autóipar
Alkatrész státusza
Aktív
Minősítés
AEC-Q200
Típus
Polimer formájú
Rögzítés módja
Felületszerelt
Max. feszültség
16V
Tokozás
2-SMD
Max. tartóáram (Ih)
1.6 A
Méretek
0,374" H. x 0,234" Sz. (9,50mm x 5,94mm)
Kioldási áram (It)
3.2 A
Vastagság (max.)
0,118" (3,00mm)
Max. áram
100 A