MF-SM075/60-2
DigiKey raktári szám
MF-SM075/60-2TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
MF-SM075/60-2CT-ND - Vágott szalag (CT)
MF-SM075/60-2DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
MF-SM075/60-2
Leírás
PTC RESET FUSE 60V 750MA 2SMD
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Polimer formájú PTC regenerálódó biztosíték 60V 750 mA Ih Felületszerelt 2-SMD
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
MF-SM075/60-2 modellek
Kategória
Vezetési ellenállás (Ri) (min.)
230 mOhms
Gyártó
Bourns Inc.
Kioldás utáni ellenállás (R1) (max.)
1 Ohms
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Típusjelölés
autóipar
Alkatrész státusza
Aktív
Minősítés
AEC-Q200
Típus
Polimer formájú
Rögzítés módja
Felületszerelt
Max. feszültség
60V
Tokozás
2-SMD
Max. tartóáram (Ih)
750 mA
Méretek
0,287" H. x 0,214" Sz. (7,31mm x 5,44mm)
Kioldási áram (It)
1.5 A
Vastagság (max.)
0,125" (3,18mm)
Max. áram
10 A